Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61671 FACHOWCÓW,  103275 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 24

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: piogal

piogal Piotr Gałązkiewicz - rolety, markizy, żaluzje
Mazowieckie , Marki, Warszawa Kom.: 500226345 , rolety-piogal.pl , e-mail: piotrgalazkiewicz@wp.pl
Opis działalności: Firma zajmuje się od lat profesjonalnym montażem oraz sprzedażą osłon okiennych takich jak: Rolety, Markizy, Żaluzje, Moskitiery i wiele innych.
Słowa kluczowe: Rolety, Markizy, Moskitiery, Rolety dzień-noc, Żaluzje
OPINIA: Zaufałem opiniom z tego portalu i się nie zawiodłem. Bardzo rzeczowy człowiek. Zwraca uagę na rzeczy o któych nawet nie pomyślałem, jak to, że w sypialni rolty powinny być ciemniejsze. Niby drobiazg ale indywidualne podejście do klienta to coś co wyróżnia profesjonalistów. Szybko, tanio, dobrze - okazuje się, że można :) Gorąco polecam. Brak reklamacji Jakub Bieniek  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją