Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

22903 FACHOWCÓW,  104931 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 24

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: VEKTRA

usługi hydrauliczne 24h Jakub Pawelski - Hydraulik
Lubuskie , Gorzów Wlkp reja , 66-400 gorzów wlkp Kom.: 669-678-549 , e-mail: VEKTRA.pl@onet.eu
Opis działalności: pogotowie hydrauliczne 24h
Słowa kluczowe: instalacje c.o, wod-kan, solary słoneczne, oczyśczalnie śćieków ,przyłacza wodne,
OPINIA: Chamowaty,to przede wszystkim.W rozmowie mailowej obrazal mnie,kiedy zadalam proste pytanie.Jakby laske robil,ze cokolwiek ustala.Takiego prostaka,ktoremu sie wydaje,ze to on dyktuje wszelkie warunki,nie polecam.Niech naprawia we wlasnym mieszkanku. koszmar polex  
VEKTRA Piotr Waliś - budowlane usługi i remonty
Dolnośląskie , Wrocław
Opis działalności: remonty, rboty wykończeniowe
OPINIA: Pan Piotr Waliś firma "VEKTRA" podjął się wykonania dokumentacji oraz przeprowadzenia całej procedury związanej z uzyskaniem warunków na rozbudowę obiektu, wykonania projektu i uzsyaknia wszelkich niezbędnych pozwoleń. Wszystko trwa już 3 miesiące, warunków zabudowy nie uzyskał, wziął zaliczkę na wykonanie projektu, wcześniej wykonał inwentaryzację nieruchomości, która bez kolejnych działań jest zbędna, a od miesiąca CODZIENNIE przenosi spotkania (które się nie odbywają), nie odbiera telefonu, wysyła tylko od czasu do czasu sms-y z informacją że nie może się spotkać , ale wszystko jest ok i dokumenty będą.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją