Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61620 FACHOWCÓW,  102795 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 9

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: Panasewicz

Dr Antoni M.Stokłosa Dr Antoni M.Stokłosa - Rzeczoznawca
Opolskie , Opole - Wrocław - Warszawa Tel.: 885-400-777 Kom.: 885-400-800 , e-mail: dr.milko@gmail.com
Opis działalności: Prowadzenie wykładów i szkoleń z zakresu prowadzenia biznesu.Obrót nieruchomościami.Stosunki międzyludzkie.
Słowa kluczowe: PhD etyka biznesu University of Illinois w USA,Prowadzenie biznesu,Obrót nieruchomościami,Stosunki międzyludzkie.
OPINIA: Będąc na wykładach dr Antoniego Stokłosy dowiedziałem się a realnej sytuacji gospodarczej USA i jej wpływu na ekonomię światową. Przykłady którymi dysponuje Pan Doktor oraz wiedza poparta prawie 20 letnią praktyką na terenie USA są zdumiewające. Realna ocena faktów, fachowość i wysokie zdolności przekazywania informacji. tel 880-000-050 Jacek Panasewicz  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją