Serwis pomaga znaleźć najlepszych fachowców z poszczególnych branży. Opinie internautów na temat firm, świadczących usługi na rynku polskim, pozwalają trafnie wybrać odpowiedniego fachowca, którego właśnie potrzebujecie.

Serwis o fachowcach

Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami, ostrzec lub zachęcić do korzystania z usług danej firmy, prosimy dodaj opinię na jej temat na naszym portalu.

61245 FACHOWCÓW,  99348 OPINII,   W TYM DZIŚ DODANO 17

Szukaj w serwisie


Ostatnio wyszukane w serwisie:

Sprawdź fachowca


Dodaj fachowca


Usługa bezpłatna

Certyfikat WZOROWY FACHOWIEC Firmy z Certyfikatem

Twoja reklama

Napisz do nas

Wyniki dla: Dawid posmix

Pos-Mix Dawid Rutkowski - Posadzkarz
Wielkopolskie , Uniejów Klonowa18 Tel.: 785981965 Kom.: 785981965 , e-mail: posmix@wp.pl NIP: 6681937141
Opis działalności: Posadzki maszynowe wylewki betonowe jastrych. Firma zdobywała doświadczenie od 2009roku. 667433201
Słowa kluczowe: Wylewki betonowe posadzki maszynowe wylewanie posadzek jastrych mixokret solidna firma gwarancja jakości
OPINIA: Wybrałem firmę Pana Dawida ze względu na pozytywne opinie. Szczerzę myśle, że opinie wystawione są chyba przez znajomych, ponieważ jest to osoba nie kompetenta robiąca sobie pośmiewisko z klienta. Byłem umówiony z Panem Dawidem na wylewanie posadzki. Szanowny Pan przestał odbierać telefon, po dzwonieniu z innych numerów przypadkowo odbierał po czym zażekał się że oddzwoni... niestety bez echa. Trwało to ok 2 tygodnie, dlatego też postanowiłem napisać ową opinię. Reasumując, poślizg w remoncie mam około miesięczy ze względu na terminy innyh ekup budowlanch. Zdecydowalnie nie polecam. Z poważaniem: Pan niezadowolony.  
Zamieszczone wpisy są prywatnymi opiniami gości serwisu. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.
Ranking FachowcówRegulamin serwisu   Polityka PrywatnościPolityka Prywatności   Opinie o firmachCertyfikat „WZOROWY FACHOWIEC”   Wyszukiwarka FachowcówKontakt z Redakcją